Контакти
Довіра, заснована на досвіді
  • Головна
  • Бачення, місія, цінності Intercomp

Бачення

Закріпитися у свідомості споживачів, як компанія - засновник практики фінансового та кадрового аутсорсингу в Росії і СНД, розвивати і адаптувати даний напрямок на ринках присутності, сформувати стійкий портрет компанії, яка задає вектор розвитку і визначає стандарти галузі.


Місія

Сприяючи оптимізації процесів компаній, ми підвищуємо ефективність бізнесу та розвиваємо культуру менеджменту.

Цінності


Співробітники

Наші співробітники - гордість нашої компанії. Наш професіоналізм, особисті компетенції та злагоджена робота в команді - запорука успішної співпраці з клієнтами. У всіх співробітників, які відповідають за роботу з клієнтами, є відповідні сертифікати, що підтверджують їх досвід і кваліфікацію. Компанія постійно працює над підвищенням професійного рівня своїх фахівців, проводячи як внутрішнє навчання, так і зовнішні освітні та сертифікаційні програми. Intercomp - це дружний колектив професіоналів, об'єднаний однією метою - надання послуг високої якості.

Досвід та експертиза

Накопичений за два десятиліття досвід і використання найсучасніших технологічних рішень з автоматизації процесів дозволили сформувати унікальну методологію в області фінансового та кадрового аутсорсингу. Завдяки експертизі Intercomp були реалізовані проекти з оптимізації бізнес-процесів для іноземних та вітчизняних компаній різного профілю, масштабу та територіального розташування.

Клієнти

Ми націлені на побудову довгострокових відносин з нашими клієнтами. З деякими компаніями співпраця триває вже довгі роки і поступово переросла в міцні взаємовигідні відносини, які дозволяють спільно досягати все нових успіхів. Ми прагнемо стати для кожного клієнта надійним і довгостроковим партнером, оперативно реагуючи на поточні запити і гнучко адаптуючись до нових потреб.

Якість послуг

Надання послуг на найвищому рівні якості є нашим безумовним зобов'язанням перед клієнтами. Для підтримки цієї планки ми постійно вдосконалюємо наші рішення, операційні моделі та технології надання послуг.