Контакти
Довіра, заснована на досвіді

КАР'ЄРА

750

ФАХІВЦІВ НА ДАННИЙ ЧАС
ПРАЦЮЄ В КОМПАНІЇ INTERCOMP

На сьогоднішній день Intercomp є лідером в своїй галузі в СНД за об'ємом і якістю послуг.

Робота в Intercomp Україна дає можливість як початківцям так і досвідченим фахівцям вийти на новий рівень професійного і особистого розвитку.

Переваги

Молодь отримує тут солідну професійну школу в атмосфері взаємодопомоги і підтримки. Досвідчені фахівці отримують можливість працювати на різноманітних за змістом проектах з відомими українськими та міжнародними компаніями, поринути в атмосферу партнерських стосунків і брати безпосередню участь в розвитку компанії. Швидкість просування по кар'єрних сходах в Intercomp Україна залежить від Вашої здатності швидко навчатися, здобувати нові знання та навички, бути ініціативним і вміти будувати довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Вислуга років в компанії - це найменш вагомий фактор при прийнятті рішень про підвищення. Професійний та діловий досвід, який Ви отримаєте у нас, відкриє перед Вами двері у світ міжнародного бізнесу. Ми даємо Вам шанс втілити в реальні досягнення Ваші прагнення та амбіції.

Підписуйтесь на розсилку нашого щоквартального інформаційного бюлетеню.
Введіть адресу Вашої електронної пошти

Інформаційний бюлетень за II квартал 2017 Інформаційний бюлетень за I квартал 2017 Інформаційний Бюлетень за IV квартал 2016

ВАКАНСІЇ

Росія Україна Казахстан Азербайджан
Київ

НАВЧАННЯ

В компанії Intercomp прийнята концепція формування «кадрового резерву» за рахунок зростання професійних знань, умінь і кваліфікацій співробітників.

Задача реалізується за допомогою розвитку Корпоративного університету компанії. Цим напрямком керує група навчання та оцінки персоналу підрозділу HR за підтримки групи контролю та якості послуг і методології (АМЕ - Audit Methodology & Expertise group).

Що таке Корпоративний університет компанії?

Корпоративний університет — це система професійного навчання, яка збудована в рамках корпоративної моделі на основі єдиної концепції та методології, що охоплює всі рівні керівників і фахівців.

Розвиток і підтримка корпоративної культури

Узгодження корпоративних цілей і принципів з життєвими цілями і цінностями співробітників

Впровадження в компанії механізмів безперервного вдосконалення, створення організації, що самонавчається

Формування «кадрового резерву» Компанії за рахунок зростання професійних знань та умінь, кваліфікації працівників Компанії

Організація обміну успішним досвідом між структурними підрозділами Компанії

Розвиток управлінського потенціалу

Адаптація та ефективна інтеграція нових співробітників Компанії, утримання цінних кадрів

Підтримка і розвиток бази знань компанії

Підвищення рівня кваліфікації фахівців з усіх напрямків та в усіх філіях

Підвищення ефективності роботи діяльності Компанії через комплексне навчання керівників малої та середньої ланки

Мотивація персоналу: надання співробітникам компанії можливості навчання, розвитку та планування кар'єри в Компанії

Розробка і підтримка корпоративних стандартів, що сприяють підвищенню якості послуг

Управління витратами на навчання та контроль витрат

Система навчання співробітників Intercomp постійно вдосконалюється
та виглядає наступним чином:

Навчання співробітників відбувається в двох форматах: зовнішньому та внутрішньому.

Внутрішнє навчання - комплекс заходів всередині компанії, спрямований на формування у працівників необхідних професійних знань і навичок з метою успішного виконання робочих завдань.

Навчання проводять корпоративні тренери, співробітники групи відділу контролю якості послуг та методології, а також експерти з відповідних структурних підрозділів.

Очний (семінар, тренінг, лекція).

Дистанційний (e-learning, вебінари, електронна корпоративна бібліотека).

Для навчання співробітників, які знаходяться в різних містах (філіях), використовується різноманітне програмне забезпечення, що підтримує формат відео- та аудіо - конференцій, вебінарів: Microsoft Linc, Skype, Polycom, WebTutor, Міраполіс.

Інтеграційне навчання (welcome training, діловий етикет, робота з ІТ-системами)

HR - навчання (тренінги особистої ефективності: комунікації, тайм-менеджмент, управління персоналом, управління конфліктами та ін.)

Професійне (огляд змін законодавства, розрахунок зарплати, ведення бухгалтерського обліку в комерційних організаціях, ведення бухгалтерського обліку в бюджетних установах і т.д.)

ІТ-навчання (робота з ПЗ, 1С, DirectPay, Outlook)

Загальне навчання та інструктажі: охорона праці, пожежна безпека, ISO, проектна діяльність

Окремий напрямок внутрішнього навчання в Компанії - навчання співробітників, які не мають професійного досвіду. Для кандидатів без досвіду роботи розроблені програми навчання базовим навичкам професії. Керівники операційних підрозділів мають можливість спланувати набір студентів в групи навчання. Час навчання (теоретичні основи професії + практичне супроводження тренерами професійного навчання на ввіреній ділянці роботи) становить 3 місяці. По закінченню стажування в тренінг-центрі, студентам пропонується вихідне тестування, за результатами якого приймається рішення про подальшу співпрацю з випускником.

Зовнішнє навчання - комплекс заходів, які здійснюються сторонніми організаціями (навчальні центри, консалтингові компанії та ін.) та спрямовані на підвищення кваліфікації або перепідготовку співробітників, включаючи одержання нових професій. Зовнішнє навчання проводиться згідно із затвердженим планом навчання на рік.

Для нових співробітників, прийнятих на роботу, з метою успішної інтеграції, в компанії діє програма адаптації.

Адаптаційне навчання - це комплекс заходів, які здійснюються в організації та спрямовані на інтеграцію нового працівника в компанію з метою скорочення періоду його залучення в систему трудових відносин, корпоративних стандартів і соціальних зв'язків.

Система заходів з адаптації включає в себе забезпечення матеріалами та проходження обов'язкових інструктажів (охорона праці, техніка безпеки) та інтеграційного тренінгу в перші дні роботи співробітника.

Після перших двох тижнів роботи, HR фахівці Intercomp проводять адаптаційну бесіду з новим співробітником.

ІСТОРІЯ УСПІХУ

ПРО НАС

В компанії Intercomp прийнята концепція формування «кадрового резерву» за рахунок зростання професійних знань, умінь і кваліфікацій співробітників компанії.

Задача реалізується за допомогою розвитку Корпоративного університету компанії.
Цей напрямок керує група навчання та оцінки персоналу підрозділу HR за підтримки групи контролю та якості послуг і методології (АМЕ - Audit Methodology & Expertise group).

1994
В 1994 році Intercomp створила напрямок фінансового і кадрового аутсорсингу в Росії. На сьогоднішній день компанія є лідером в своїй галузі в Україні та країнах СНД за об'ємом і якістю послуг.
2007
Офіс в Україні, в Києві був відкритий в 2007 році. Сьогодні компанія Intercomp Україна надає послуги з розрахунку заробітної плати, кадрового адміністрування, бухгалтерського обслуговування та аутсорсингу персоналу компаніям з різних галузей. Ми прагнемо розвивати і адаптувати даний напрямок в Україні, задавати вектор розвитку і визначати стандарти галузі.


2009
Компанія Intercomp визнана найбільшою в області аутсорсингу облікових функцій згідно з незалежним рейтингом журналу «Експерт». З 2009 року, моменту створення рейтингу, Intercomp незмінно займає його першу сходинку#
2012
Intercomp є партнером багатьох міжнародних організацій, включаючи ADP Employer Services International (одного з найбільших в світі провайдерів послуг аутсорсингу бізнес-процесів) з надання послуг в Україні, Казахстані та Росії.

На сьогоднi

10

років

#

Серед клієнтів Intercomp є компанії, які працюють з нами більше 10 років

800

клієнтів

30

галузей
бізнесу

250

рекомендаційних
листів

750

фахівців
в офісах компанії