Стандартизацiя та управлiння якiстю

Якість надання послуг Intercomp Україна та система менеджменту інформаційної безпеки, підтверджені результатами численних незалежних аудитів, проведених фахівцями найбільших та авторитетних органів сертифікації.

Зовнішній корпоративний аудитор Intercomp Україна - міжнародна компанія AFNOR. Це один зі світових лідерів ринку стандартизації і сертифікації. AFNOR гарантує, що кожен сертифікат одержано на реальну систему, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту. Окрім зовнішніх аудитів, Intercomp Україна проходить регулярні внутрішні і клієнтські аудити.

Послуги Intercomp Україна, бізнес-процеси та IT-інфраструктура відповідають наступним міжнародним стандартам: • ISO 9001
  2015 г.

  ISO 9001
  Міжнародний стандарт сертифікації систем менеджменту якості організацій і підприємств

  Сертифікат відповідності міжнародної версії ISO 9001:2015

  Система менеджменту Intercomp, впроваджена у всіх офісах компанії на території України та в усіх регіонах присутності компанії, відповідає вимогам стандарту для реалізації послуг у сфері фінансового та кадрового аутсорсингу для комерційних і бюджетних організацій.

  Наявність даного сертифіката є підтвердженням високої якості послуг, що надаються:

  1. наявності системи контролю якості, що забезпечує точність, повноту і своєчасність надання послуг;

  2. відповідність реалізованих процесів вимогам, необхідним для дотримання SLA (угоди про рівень якості послуг, що надаються).

 • ISO 27001
  2013 г.

  ISO 27001
  Міжнародний стандарт систем управління інформаційною безпекою

  Сертифікат відповідності міжнародної версії ISO 27001:2013      

  IT-інфраструктура, процеси та система контролю інформаційної безпеки Intercomp Україна відповідають вимогам щодо організації та здійснення прийому, обробки, зберігання, передачі, контролю, надання доступу як до інформації про клієнтів та до документації, так і до інформації та документів самої компанії.

  Наявність даного сертифіката показує, що клієнти Intercomp Україна можуть бути впевнені в безпеці переданих нам даних:
  збереженні режиму конфіденційності, цілісності та доступності інформації для клієнтів, а також у відповідності процесів обробки даних чинному законодавству.

 • SSAE 18
  2017 г.

  SSAE 18
  Міжнародний стандарт операційних контролів

  Стандарт SSAE 18 встановлює вимоги до контролю продукції або технологічного процесу в сервісних організаціях, який здійснюється під час виконання бізнес-операцій або після їх завершення.

  Компанія Intercomp - одна з небагатьох володарів сертифікату SSAE 18 в Україні серед аутсорсинг-провайдерів, яка з 2017 року проходить регулярний аудит за стандартом SSAE 18 та отримує щорічні звіти за результатами цієї перевірки від аудиторських компаній «великої четвірки».Intercomp Україна проводить 3 види аудитів:
 • Зовнішні - один раз на рік. Проводяться спеціалізованим органом по сертифікації. Складаються з сертифікаційних, за результатами яких приймається рішення про видачу або про відмову у видачі конкретного сертифіката та інспекційних, які щороку перевіряють чи працюють системи в заданих вимогах, чи проводяться роботи по їх покращенню.
 • Внутрішні - за планом внутрішніх аудитів, на щомісячній основі. Проводяться силами внутрішніх аудиторів Intercomp, завдання яких вести моніторинг і контроль за дотриманням вимог стандартів та внутрішніх регламентів.
 • Клієнтські аудити - за запитом клієнтів. Це перевірки, організовані клієнтами або партнерами Intercomp Україна, завданням яких є ведення додаткового контролю за найбільш значущими та критичними для клієнта процесами.


Чим корисні сертифікати Intercomp Україна нашим клієнтам?

Сертифікат на конкретну систему менеджменту, виданий одним з представників «великої аудиторської четвірки», знімає з клієнта необхідність в додаткових перевірках постачальника послуги. Рівень довіри до такого постачальника вище, якості його послуг можна довіряти з більшою впевненістю. Клієнти значно економлять час на вибір постачальника, а на етапі узгодження договорів потрібно менше обґрунтувань та юридичних формальностей.