Про компанiю

  • 23 роки на ринку СНД
  • 10 років в Україні
  • 800 клієнтів компанії в СНД,
    110+ клієнтів в Україні
  • 30 галузей бізнесу
  • 750 спеціалістів
    в офісах компанії

Безпека даних

Intercomp забезпечує високий рівень безпеки передачі, обробки і зберігання даних. Система безпеки даних включає заходи в операційній, технологічній і технічній областях, що відповідає стандартам забезпечення безпеки даних ISO 27001 і SSAE18, а також вимогам законодавства України в області захисту персональних даних. Intercomp — єдина в галузі компанія, яка, згідно з графіком перевірок, проходить аудит SSAE16, що є індустріальним стандартом Інституту Незалежних Бухгалтерів в частині інформаційної безпеки.

Технологія і автоматизація
процесів

Модель надання послуг Intercomp базується на використанні високотехнологічної платформи, що дозволяє забезпечити високий ступінь автоматизації процесів. Група технічної підтримки Intercomp забезпечує розробку спеціалізованих бізнес-додатків по всіх напрямках послуг для забезпечення ефективного обміну даними з компаніями клієнтами.

Якість
реалізації процесів

Завдяки ефективній моделі обслуговування і високому професіоналізму фахівців, Intercomp забезпечує якість реалізації процесів в повній відповідності з міжнародними і внутрішніми стандартами. Надання послуг Intercomp забезпечується відповідно до стандартів менеджменту якості ISO 9001 та з Угодами про рівень якості сервісу (SLA — Service Level Agreement), узгодженими з компаніями-клієнтами.

Широкий спектр послуг

Ми пропонуємо різні рішення і пакети послуг, в яких враховуються Ваші індивідуальні потреби. Залежно від завдань Вашого бізнесу, Ви можете скористатися як повним пакетом в галузі фінансового та кадрового аутсорсингу, так і передати на аутсорсинг окремі процеси та ділянки. Intercomp також надає юридичну та консультаційну підтримку бізнесу своїх клієнтів.

Відповідальність

Умови договору встановлюють фінансові гарантії Intercomp за якість послуг, що надаються, і дозволяють компанії передати фінансову відповідальність за якість реалізації облікових процесів Intercomp. Професійні ризики Intercomp застраховані однією з провідних міжнародних страхових компаній. Сума страхового покриття складає 2 000 000 доларів США.

Експертний досвід

Департамент методології та забезпечення якості послуг Intercomp — це штат висококваліфікованих експертів — методологів, провідних фахівців в своїх областях. Експертний досвід Intercomp базується на широкому клієнтському портфелі та відзначений лідируючою позицією в рейтинзі провідних провайдерів в області аутсорсингу облікових функцій.

Бачення

Зберігати високий статус провідного українського постачальника аутсорсингових послуг. Визначати стандарти галузі та задавати вектор розвитку аутсорсингу бізнес-процесів в Україні та СНД.

Мета

Звільняти час наших клієнтів для реалізації їх найбільш амбітних планів, надаючи послуги фінансового і кадрового аутсорсингу бездоганної якості.

У 1994 році компанія Intercomp створила напрямок фінансового і кадрового аутсорсингу в СНД. Офіс Intercomp Україна (м.Київ) був відкритий у 2007 році. Сьогодні компанія є лідером у своїй галузі в УкраЇні та країнах СНД за обсягом та якістю надання послуг. Експертний досвід Intercomp підтверджений першою сходинкою рейтингу провідних провайдерів в сфері аутсорсингу облікових функцій.

Компанія пропонує комплексні рішення в області аутсорсингу бізнес-процесів для всіх сфер бізнесу на всій території України, а саме: бухгалтерські послуги, розрахунок заробітної плати, кадрове адміністрування, послуги «Охорона праці» та «Військовий облік» для компаній - представників середнього бізнесу, великих підприємств та холдингових структур. Залежно від Ваших бізнес-задач, Ви можете скористатися як повним спектром послуг в області аутсорсингу, так і передати нам на аутсорсинг окремі бізнес-процеси. Ми готові запропонувати різні рішення, які враховують індивідуальні потреби Вашого бізнесу.

Цінності нашої компанії

КЛІЄНТИ

Ми націлені на побудову довгострокових відносин з нашими клієнтами. З деякими компаніями співпраця триває вже довгі роки і поступово переросла у міцні взаємовигідні відносини, які дозволяють спільно досягати нових успіхів. Ми прагнемо стати для кожного клієнта надійним та довгостроковим партнером, оперативно реагуючи на поточні запити і гнучко адаптуючись до нових потреб.

СПІВРОБІТНИКИ

Наші співробітники - гордість нашої компанії. Наш професіоналізм, особисті компетенції та злагоджена робота в команді - запорука успішної співпраці з клієнтами. У всіх співробітників, які відповідають за роботу з клієнтами, є відповідні сертифікати, що підтверджують їх досвід і кваліфікацію. Компанія постійно працює над підвищенням професійного рівня своїх фахівців, проводячи як внутрішнє навчання, так і зовнішні освітні та сертифікаційні програми. Intercomp Україна - це дружний колектив професіоналів, об'єднаний однією метою - надання послуг високої якості.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Надання послуг на найвищому рівні якості є нашим безумовним зобов'язанням перед клієнтами. Для підтримки цієї планки ми постійно вдосконалюємо наші рішення, операційні моделі та технології надання послуг.

ДОСВІД ТА ЕКСПЕРТИЗА

Накопичений за два десятиліття досвід і використання найсучасніших технологічних рішень з автоматизації процесів дозволили сформувати унікальну методологію в області фінансового та кадрового аутсорсингу. Завдяки експертизі Intercomp були реалізовані проекти з оптимізації бізнес-процесів для іноземних та українських компаній різного профілю, масштабу та територіального розташування.